وامرو چگونه کار می کند؟

با سلام و تشکر از انتخاب شما در این بخش چگونگی عملکرد وامرو را برای شما شرح خواهیم داد امیدواریم که برای شما مفید باشد.

وامرو یک بستر لیست آگهی خرید و فروش امتیاز وام و کالا می باشد و هیچگونه وام یا سرمایه گذاری را به صورت مستقیم انجام نمیدهد.

کاربران میتوانند با ثبت نام و تکمیل پروفایل آگهی خود را ثبت کنند که ارسال آگهی با هزینه 149 هزار تومان به صورت ثابت قابل انجام می باشد. که در صورت احراز هویت رایگان خواهد بود.

سپس جهت دریافت اطلاعات تماس آگهی گذار مبلغ 900 تومان دریافت میگردد که این مبلغ از کیف پول کاربران کسر خواهد شد بنابراین لازم است که قبل از دریافت اطلاعات تماس کیف پول خود را شارژ کنید.

وامرو امکان ثبت گزارش خلافی و کلاهبرداری آگهی دهنده را دارد و طبق قوانین در صورت ثبت گزارش تخلف و بررسی آگهی مسدود خواهد شد و در صورتی که این مورد تا 5 بار تکرار شود حساب کاربری آگهی گذار مسدود و اطلاعات در اختیار مراجع قانونی و قضایی قرار خواهد گرفت.

روند رسیدگی به گزارشات چگونه است؟

پس از ثبت گزارش تخلف توسط کاربران عزیز، کارشناس وامرو گزارش و آگهی مربوطه را مورد بررسی قرار میدهد در صورت بررسی و تایید گزارش آگهی مسدود خواهد شد و در صورتی که مبلغی از کیف پول مشتری در وامرو بابت مشاهده اطلاعات تماس کسر شده باشد به کیف پول مشتری در وامرو عودت داده می شود.

و در صورتی که تعداد گزارش های مشکوک یا رفتار غلط یک مشترک آگهی گذار از حدنصاب 5 عدد گزارش تخلف با توجه به تخلفات و سطح آنها عبور کند، حساب کاربری آگهی گذار مسدود و با درخواست دریافت کننده خدمات اطلاعات طبق قوانین و مقررات قضایی در دسترس مراجع قرار خواهد گرفت.

خانه دسته بندی پروفایل ثبت آگهی